Erişler Sigorta Aracılık Hizmetleri, Osman Eriş tarafından  kurulmuştur. 2007 yılından bu yana  Araç sigortası, Konut sigortası, Sağlık sigortası, İş yeri sigortası, Sorumluluk sigortası ve Seyahat ve Yat sigortası branşlarında hizmet vermektedir.

 2007  yılında Erişler Sigorta  bünyesinde sigortacılık kariyerine adım attım. Erişler Sigorta Aracılık Hizmetleri, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 9 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

Erişler Sigorta Aracılık Hizmetleri yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.

İzmir - Konak Allianz Sigorta Acentesi
Erişler Sigorta

Adres
Güzelyelı Mah. 35 Sokak No: 6/A Konak İzmir

Telefon
0 232 4413628
0 532 3117190 (gsm)
0 232 4413667(fax)

Copyright 2021 - Tüm hakları Allianz’a aittir.